Канал «1+1» буде показувати фільми російською

Джерело: https://www.pravda.com.ua/news/2021/07/23/7301489/

Група «1+1 медіа» заявила, що транслюватиме фільми та серіали мовою оригіналу (тобто російською), а на українську переходитиме поступово, оскільки український дубляж нібито не до вподоби глядачам, інформує Українська правда.

В «1+1 медіа» розповіли, що після того, як 16 липня почав діяти закон про забезпечення функціонування української мови як державної, телеканал почав транслювати усі фільми і серіали виключно українською мовою. Але тепер «1+1» змушений повернутися до російськомовного озвучення, оскільки, по-перше, це нібито дозволяє чинне законодавство, а по-друге, український дубляж начебто не сподобався глядачам.

До того ж, скаржаться медійники, необхідність трансляції виключно українською поставила їх у «нерівні конкурентні умови».

Глядацька критика стосувалася серіалу «Свати». Телеканал «1+1» 19 липня показав серіал в українському дубляжі, однак в соцмережах та на сайті каналу глядачі з різних причин почали висловлювати невдоволення цим дубляжем – скаржилася як на якість дубляжу, так і просто на українську мову.

22 липня «Плюси» знову повернули серіалу російське звучання.

Автор статті: Юля Пацкаль
Теги: