Вакцинація в Тернополі: як отримати щеплення

23 липня проводиться щеплення вакциною Moderna на базі Центру масової вакцинації населення, що знаходиться в кінотеатрі ім. Довженка на проспекті Злуки 45.

Усі охочі можуть записатися на сайті medical.te.ua та отримати свою дозу вакцини з 9:00 до 16:00 години.

На вихідних Центр вакцинації буде працювати виключно з вакциною Pfizer (Файзер) для тих людей, які протягом тижня записалися в електронну чергу на сайті Центру первинної медико-санітарної допомоги.

Щеплення вакциною Moderna (Модерна) також буде тривати за адресою Коцюбинського 3 (спорткомплекс Тернопільського національного медичного університету)

Пункт вакцинації на вулиці Руській, 47– працює з вакциною CoronaVak (Коронавак) з понеділка – по п‘ятницю з 9:00-16:00 години.

Пункт вакцинації на вулиці Шпитальна, 4 проводить повторне введення вакцини AstraZeneca (Астра Зенека) з понеділка – по п‘ятницю з 9:00-16:00, а також проводить вакцинацію та ревакцинацію CoronaVak (Коронаваком) з понеділка- по п‘ятницю з 9:00-16:00.

З початком 5 етапу вакцинації функцію запису через додаток ДІЯ знято. На сьогоднішній день записатися на вакцинацію має змогу кожен охочий через електронну чергу на сайті Центру первинної медико-санітарної допомоги, або за тел. гарячої лінії Центру вакцинації 067-881-10-66.

Автор статті: Юля Пацкаль
Теги: