В поїздах «Укрзалізниці» запрацює онлайн-бібліотека: як нею скористатися?

«Укрзалізниця» спільно з онлайн-бібліотекою Librarius почала тестування послуги інтерактивної бібліотеки у поїздах далекого сполучення та швидкісних поїздах Інтерсіті+.

Про це пресслужба державного підприємства повідомила на офіційному сайті .

Як повідомляють в «Укрзалізниці», в онлайн-бібліотеці буде понад п’ять тисяч книжок, третина з яких є безкоштовними. Для пасажирів будуть доступні книжки, які дотичні до теми залізниці або часто обираються пасажирами в дорогу.

Як скористуватися послугою?

Скористатись бібліотекою може кожен пасажир Укрзалізниці за посиланням або за допомогою інформаційних наліпок з QR-кодом у вагонах поїздів.

«Після сканування коду почнеться завантаження застосунку на базі операційних систем iOS або Android, а якщо його вже встановлено, то посилання спрямує безпосередньо до «залізничного» каталогу в онлайн-бібліотеці», – йдеться у повідомленні.

Як зазначають в Укрзалізниці, доступ до онлайн-бібліотеки відкривається по всіх маршрутах слідування поїздів Укрзалізниці, втім, рекомендовано завантажувати книжки під час зупинок потяга на станціях за умови стабільного мобільного зв’язку.

Автор статті: Віталій Цицура
Теги: