«Укрпошта» вимикає термінали сторонніх банків у відділеннях через пенсії

«Укрпошта» з середи, 19 квітня, вимикає усі термінали сторонніх банків у своїх відділеннях – таким чином компанія виступає проти примусового переводу населення у банки для отримання пенсій та субсидій.

Про це директор «Укрпошти» Ігор Смілянський написав у своєму Facebook.

Він зауважує, що напередодні прем’єр Денис Шмигаль дав доручення «Укрпошті», Мінсоцполітики та ПФУ відпрацювати зміни до Постанови 277, якою примусове переведення (за винятком чотирьох груп населення) передбачалося з 1 вересня 2021 року.

Проте, за його словами, Пенсійний фонд та Управління соцзахисту вже почали примусово переводити людей з інвалідністю на виплати пенсій та субсидій у банках.

Смілянський каже, що почав «хвилею» отримувати повідомлення про те, що пенсіонерам та людям з інвалідністю відмовляють в отриманні виплат у відділеннях Укрпошти. Відтак він «дав час до 17:00 сьогодні це виправити, але виправлення не було».

Тому голова «Укрпошти» підписав наказ, яким вимикаються всі термінали сторонніх банків у відділеннях. Відтепер там стоятимуть лише термінали «Укрпошти», а за їхньої відсутності послуги можна отримати через готівкові кошти.

Також компанія створює гарячу лінію (044) 354-52-73 та електронну скриньку pv@ukrposhta.ua для клієнтів, яких примушують до відкриття банківських рахунків.

«Після збору інформації будемо подавати колективний позов проти посадових осіб, які порушують Конституцію та Кримінальний Кодекс України», – завершує Смілянський.

Автор статті: ТМЦ. ІНФО
Теги: