Субсидії потрібно переоформити, на це надається 5 місяців

З травня 2021 року відбулися зміни у Програмі житлових субсидій. Для оформлення цього виду допомоги на наступний період громадяни мають подати оновлену заяву та декларацію, зауважують у відомстві.

З метою уникнення утворення черг, на підставі документів, поданих протягом усіх 5 місяців неопалювального періоду, тобто, у травні – вересні 2021 року, житлова субсидія всім домогосподарствам буде призначена з травня 2021 року, – йдеться в повідомленні Мінсополітики.

У відомстві просять усіх, хто потребує субсидії, не піддаватися панічним настроям та не створювати масових скупчень, адже житлова субсидія особам, які звернулися за її призначенням у будь-який місяць з травня до вересня 2021 р., буде нарахована починаючи з травня 2021 року.

Як зазначається, звернутися за оформленням субсидії можна через уповноважених осіб територіальних громад (у тому числі старостати) та ЦНАПи, або – звернувшись безпосередньо до структурних підрозділів з питань соціального захисту населення райдержадміністрацій, виконавчих органів міських рад.

Також можна заповнені бланки для оформлення субсидії надіслати поштою на адресу органу соціального захисту населення або звернутися через електронний сервіс на офіційному веб-сайті Мінсоцполітики.

Автор статті: Світлана Шевчук
Теги: