Тернопільським пенсіонерам відновлять пільговий проїзд

Зважаючи на те, що за показниками епідемічного порогу захворюваності на COVID-19, Тернопіль і регіон відповідають «жовтому» рівню епідеміологічної небезпеки, 14 травня відбулося онлайн-засідання міського оперативного штабу для боротьби з коронавірусом, на якому прийнято ряд пом’якшувальних карантинних заходів.

Зокрема, заслухавши виступи медиків та інших учасників штабу, вирішено рекомендувати виконавчому комітету відмінити часові обмеження пільгового проїзду пенсіонерів за віком у громадському транспорті Тернопільської міської територіальної громади, встановлені рішенням від 15 березня 2021 року № 203, йдеться на сайті мерії.

Це означає, що після прийняття відповідного рішення виконавчим комітетом тернопільські пенсіонери за віком в робочі, вихідні і святкові дні їздитимуть в маршрутних таксі, комунальних автобусах та тролейбусах безкоштовно та без обмежень у часі, за наявності пільгової «Соціальної карти тернополянина».

До 15 травня безкоштовно скористатися громадським транспортом Тернополя пенсіонери за віком можуть лише з 10:00 год. до 16:00 год., за наявності відповідної «Соціальної карти тернополянина».

Автор статті: Світлана Шевчук
Теги: