До уваги водіїв: 13 травня у Тернополі обмежать рух на декількох вулицях

У четвер в Тернополі обмежать рух транспорту на деяких вулицях.

Як повідомили у міській раді, це пов’язано це з проведенням фінального поєдинку Кубку України з футболу, що відбудеться 13 травня на міському стадіоні.  Зіграють в Тернополі «Динамо» (Київ) та «Зоря» (Луганськ). Матч розпочнеться о 19:00.

На час гри буде обмежено рух автотранспорту на вул. Клінічній, Шухевича, від вул. Веселої в сторону просп. Степана Бандери та вул. Парковій, від вул. Зеленої в сторону Шухевича. Там зможе проїхати виключно спецтранспорт.

На Коцюбинського обмежать рух для усіх тернополян, окрім мешканців, які проживають на цій вулиці.

Окрім того, 13 травня з 16:00 буде заборонено продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних та слабоалкогольних напоїв у стаціонарних об’єктах торгівлі, малих архітектурних формах та тимчасових спорудах торговельного призначення на території вулиць, прилеглих до Тернопільського міського стадіону: вул. Веселої, Клінічної, Коцюбинського, Петрушевича, Паркової, просп. Степана Бандери (від будинку №12 до будинку №36 та від №1 до №23 включно), а також на Привокзальному майдані.

Контроль за паркуванням транспортних засобів на прилеглих до міського стадіону вулицях забезпечуватиме муніципальна інспекція.

Автор статті: Світлана Шевчук
Теги: