На Тернопільщині надійшло понад 2,6 тисяч викликів про домашнє насилля

За чотири місяці поліцейські Тернопільщини склали понад 1900 адмінпротоколів за вчинення сімейного насилля.

З початку 2021 року до поліції області надійшло 2672 повідомлення про домашнє насильство. Найбільше зверталися за допомогою жінки, зазначають у Відділі комунікації поліції.

Як розповідає старший інспектор відділу дільничних офіцерів управління превентивної діяльності поліції Тернопільщини Дмитро Адамович, за результатами проведених перевірок поліцейські склали 1943 адмінпротоколи на сімейних дебоширів та розпочали 51 кримінальне провадження.

Найбільше повідомлень про насилля в родинах поліцейські фіксують в обласному центрі. З початку цього року мобільна група з протидії домашньому насильству здійснила 696 виїздів на виклики, в кожному третьому випадку факти насильства підтвердилися.

Поліцейські склали 259 адмінпротоколів за ст. 173-2 КУпАП ( вчинення домашнього насильства, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування) та 47 протоколів за ст. 183 КУпАП (завідомо неправдивий виклик спеціальних служб), відомості за 15 фактами внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Автор статті: Світлана Шевчук
Теги: