Залишками доз вакцин від COVID-19 більше не щеплюватимуть публічних діячів

Відповідно до внесених змін до Дорожньої карти з вакцинації проти Covid-19, залишкові дози вакцин більше не можуть використовуватися для щеплення публічних осіб.

Через це, департаменти охорони здоров’я всіх областей та Києва знищили персональні дані публічних діячів, які ті надавали під час заповнення форми для запису на щеплення проти Сovid-19 залишковими дозами.

Тепер для уникнення утилізації залишку вакцини від коронавірусної хвороби до щеплень залишковими дозами можна долучати лише осіб, визначених у першому та другому етапах вакцинації.

«Публічні особи можуть записатися на вакцинацію проти COVID-19, користуючись порталом чи застосунком «Дія» або через контакт-центр МОЗ. Якщо реєстрацію було здійснено раніше, повторно її проходити не потрібно. Ті з публічних осіб, хто вже отримав першу дозу, обов’язково отримають і другу дозу вакцини», — йдеться у повідомленні МОЗ.

Записатися на вакцинацію можна у будь-який зручний пункт щеплення. Відсутність декларації із сімейним лікарем не є підставою для відмови у проведенні щеплення.

Автор статті: Світлана Шевчук
Теги: