«Укрзалізниця» дозволить перевезення велосипедів у потязі

 «Укрзалізниця» завершує капітально-відновлювальний ремонт чергового електропоїзду для регіональної філії «Південно-Західна залізниця». Поїзд оснастять спеціальними утримувачами для перевезення велосипедів.

Про це повідомили в прес-службі «Укрзалізниці».

«Протягом найближчого часу десять відремонтованих вагонів будуть прийняті в експлуатацію залізницею і виїдуть на колію для якісного обслуговування пасажирів.

При плануванні ремонтів «Укрзалізницею» було прийнято рішення обладнати вагони місцями для перевезення велосипедів, а також збільшити зручність користування. Кріплення для велосипедів знаходяться в першому і десятому вагонах», – відзначили в компанії.

«Укрзалізниця» сконцентрована на поліпшенні якості приміського руху і підтримує екологічний транспорт. Саме тому ми прийняли рішення зробити приміський транспорт більш зручним для велосипедистів. Наступним кроком стане підвищення інклюзивності приміських поїздів», – пояснив в.о. голови правління компанії Іван Юрик.

Крім капітального ремонту, на зазначених поїздах провели комплекс модернізацій, спрямований на поліпшення умов перевезень пасажирів і підвищення надійності електропоїздів в експлуатації.

Для зручності пасажирів встановили блоки сидінь з поліпшеними ергономічними властивостями, вагони обладнають сучасним освітленням, тонованими склопакетами.

Також під час ремонту в вагонах була встановлена ​​нова сучасна пожежна сигналізація з датчиками на вогонь і задимлення, відеоспостереження для запобігання вандалізму, вагон оснащений відеокамерами по зовнішньому периметру і в голові поїзду», – йдеться в повідомленні.

 

Автор статті: Світлана Шевчук
Теги: