У додатку «Дія» з’явиться послуга сплати податків

Міністерство цифрової трансформації запустить послугу сплати податків та автоматичну реєстрацію фізичної особи-підприємця у застосунку «Дія». Такі можливості з’являться в додатку весною 2021 року.

Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров під час форуму «Україна 30», цитує пресслужба відомства.

«Навесні ми запускаємо послугу сплати податків у застосунку “Дія”. Процес буде займати декілька кліків. Жодних черг, стресу та контактів з держустановою. Податкова у декілька кліків — це нова реальність для підприємців», — сказав Федоров.

Так, у «Дії» можна буде задекларувати власні доходи та сплатити податки і збори для ФОП — єдиний податок та єдиний соціальний внесок.

У Міністерстві зазначають, що подати декларацію можна буде «у кілька кліків». Додаток автоматично підтягне інформацію про рахунок установи та суми обов’язкових зборів до сплати — зокрема єдиний соціальний внесок.

Щоб сплатити єдиний податок, потрібно буде лише зазначити суму доходу. Крім того, в «Дії» планують запустити автоматичну реєстрацію ФОП — без участі реєстратора. 

Теги: