Лікарі можуть повторно безкоштовно вакцинуватися від COVID-19 у разі відмови — МОЗ

Медичні працівники, які відмовилися робити щеплення проти COVID-19 вакциною Сovisheld, все одно матимуть можливість повторно записатися на безкоштовну імунізацію іншим препаратом.

Як повідомили Суспільному в Міністерстві охорони здоров’я, медики, які відмовляться від безкоштовної вакцинації проти COVID-19, зможуть потім отримати таку можливість.

«Коли захоче, він (медичний працівник – ред.) має повідомити свого роботодавця і, оскільки це організований колектив, то тоді лікарні зв’язуються з регіональним координатором, і вони вже думають, в яку чергу вписати людину, яка хоче вакцинуватися лікар», — розповіли в МОЗ.

Крім цього, як зазначили в МОЗ, якщо лікар відмовляється вакцинуватися конкретним препаратом, після цього він все одно може звернутися до свого роботодавця і його можуть записати у чергу на вакцинацію, коли з’явиться можливість зробити щеплення іншою вакциною.

У міністерстві також додали, що лікар може відмовитися від щеплення на підставі того, що він не хоче вакцинуватися.

«Лікарі не можуть втратити можливості повторно вакцинуватися у разі відмови. Ніхто не може втратити такої можливості, якщо він захоче. Доти, допоки у нас триває кампанія з вакцинації, усі можуть вакцинуватися», — підсумували в МОЗ.

Теги: