Українцям дозволили дистанційно підтверджувати статус безробітного

Кабінет міністрів дозволив дистанційно підтверджувати статус безробітного, а також удосконалив інші механізми роботи Державної служби зайнятості.

Відповідну постанову уряд затвердив у середу без обговорення, повідомляє у Facebook Міністерство розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства.

У відомстві пояснили, що постанова дозволяє безробітному підтверджувати свій статус на період карантину без відвідування центру зайнятості, а також збільшує з 10 до 30 днів термін подачі до центрів зайнятості документів для надання такого статусу в режимі онлайн.

Окрім цього, запроваджується дистанційне складання плану працевлаштування, а також передбачається право на проходження профпідготовки особам, звільненим з військової служби після участі в АТО після досягнення пенсійного віку.

Як зазначило Мінекономіки, документ також поширює право на отримання роботодавцями компенсації за сплату єдиного соціального внеску (ЄСВ) за працевлаштування непрацюючих осіб, які отримують державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям.

Теги: