Рік тому в Україні виявили перший випадок інфікування коронавірусом

Третього березня 2020 року в Україні виявили перший випадок інфікування коронавірусом SARS-CoV–2. За цей рік перехворіло близько 1 млн 360 тис. людей.

 «Весь світ покладає надії на вакцинацію. Тепер важливо донести до людей, що вакцина – це шанс повернути нам нормальне життя. Пригадую, як рівно рік тому мені, як Головному державному санітарному лікарю, довелося повідомити, що COVID-19 зафіксований в Україні. Протягом усього цього часу ми боремося з епідемією силами медиків та шляхом карантинних обмежень. Нам вдається тримати ситуацію під контролем, однак, хвороба не відступає», – зазначив заступник міністра охорони здоров’я – Головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

Нині в Україні вакцинують медиків «ковідних» лікарень, бригади швидкої допомоги, а також військових на фронті.

Щоби показати, що вакцина є безпечною, одними з перших вакцинувалися Президент України Володимир Зеленський та Міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

Коли в країну надійде більше вакцин, МОЗ планує поєднувати етапи, аби прискорити процес імунізації населення проти COVID-19.

Дізнайтеся більше про вакцинацію від COVID-19 на сайті https://vaccination.covid19.gov.ua та за телефоном гарячої лінії 0 800 60 20 19.

Автор статті: Світлана Шевчук
Теги: