Кінофестиваль Docudays UA 2021 пройде в онлайн та офлайн форматах: що у програмі?

 

Кінофестиваль Docudays UA 2021 пройде в онлайн та офлайн форматах: що у програмі?

Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA вперше відбудеться у гібридному форматі. Він пройде з 26 березня по 4 квітня та буде присвячений праву людини на здоров’я. Організатори пропонують зануритися глибше у процеси нових для нас явищ і оцінити весь масштаб світових змін з початком пандемії.

Офлайн-центром фестивалю стане Поділ, де розташовуватимуться всі цьогорічні локації Docudays UA: кінотеатр «Жовтень», простір Креативної спільноти IZONE та Dymchuk Gallery. А не виходячи з дому глядачі зможуть долучитися до кінопоказів та подій в онлайн-кінотеатрі DOCUSPACE.

Зокрема в офлайн-форматі відбудуться кінопокази конкурсних і позаконкурсних програм у кінотеатрі Жовтень, розмови з українськими режисерами фестивальних стрічок та виставки та ретроспектива анімації в межах Міждисциплінарної програми у кінотеатрі «Жовтень», Dymchuk Gallery та просторі Креативної спільноти IZONE.

В онлайн-форматі відбудуться кінопокази конкурсних та позаконкурсних програм, а також ретроспективи анімації, публічні онлайн-трансляції правозахисних дискусій, дискусії з режисерми фестивальних стрічок, Ukrainian Doc Preview − презентація актуальних українських документальних фільмів на стадії виробництва, лекції та майстер-класи на професійні теми. Також глядачі та глядачки зможуть долучитися до дистанційного спілкування з «книгами» в Живій бібліотеці.

18-й фестиваль збереже всі конкурсні програми: DOCU/СВІТ, DOCU/УКРАЇНА та DOCU/КОРОТКО.

До програми національного конкурсу DOCU/УКРАЇНА увійшли п’ять стрічок, а саме:

Усі стрічки у програмі – національні або світові прем’єри. З них фестивальне журі обере фільм, який стане переможцем. Також фільми з програми будуть номіновані на Приз студентського журі, Приз імені Андрія Матросова від організаторів Docudays UA та Нагороду RIGHTS NOW!

Також на сайті онлайн-кінотеатру DOCUSPACE є перелік дофестивального кіно, яке можна подивитися безкоштовно або за певну плату. Цей онлайн-кінотеатр діє на постійній основі, тож навіть після закінчення фестивалю, там можна буде переглядати фільми.

Теги: