На Тернопільщині під час першого етапу планують вакцинувати понад 1700 медиків

В управлінні охорони здоров’я ТОДА відбулась онлайн-нарада, під час якої актуалізовано питання вакцинації проти COVID-19 в області.

За попередньою інформацією, уже цього місяця в Україні розпочнеться вакцинація від коронавірусу. Перший етап кампанії з вакцинації розпочнеться з «першої хвилі» імунізації від COVID-19. «Перша хвиля» стартуватиме, як тільки-но в регіони поступлять партії вакцин.

– Вакцини проти COVID-19 є критично важливими у боротьбі з пандемією у поєднанні з ефективним тестуванням та застережними заходами, які вже застосовуються – наголосила заступниця начальниці Управління охорони здоров’я ТОДА Лідія Чайковська – Ми бачимо, які загрози та виклики несе COVID-19. Карантин не триватиме вічно. Увесь світ іде шляхом вакцинації проти коронавірусної інфекції.  І нам теж потрібно його розпочати.

У цілому, обласна система охорони здоров’я готова до організації вакцинації населення.

Про те, що на Тернопільщині під час першого етапу планують вакцинувати понад 1700 медиків, повідомила експерт за напрямком «Імунопрофілактика та епіднагляд вакцинокерованих інфекцій» УОЗ ТОДА, заступник генерального директора (головного лікаря) КНП «Тернопільський обласний центр громадського здоров’я» ТОР Марія Павельєва.

Вона наголосила, що, власне, сама вакцинація проводитиметься безоплатно і лише на добровільних засадах та за інформованою згодою.

Теги: