У Міносвіти пояснили, як реєструватися на ДПА у формі ЗНО

У Міністерстві освіти пояснили особливості процедури реєстрації на Державну підсумкову атестацію у формі Зовнішнього незалежного оцінювання.

Про це повідомила пресслужба МОН в середу, 10 лютого.

Так, Державна підсумкова атестація для тих, хто отримує повну загальну середню освіту, в цьому році складається з 4 предметів:

  • української мови;
  • математики;
  • історії України або іноземної мови (на вибір);-
  • історії України, іноземної мови, біології, географії, фізики, хімії (на вибір).

Алгоритм дій учасника «ДПА в формі ЗНО» може залежати від того, чи планує учень вступати до установи вищої освіти.

Так, якщо він завершує навчання на кваліфікованого робітника або професійного молодшого бакалавра і продовжує вчитися в профтехзакладі або коледжі і не вступає до вишу, потрібно проставити позначку біля поля «Не отримувати», що означає, що його результат не будуть обчислювати за 200-бальною шкалою ЗНО.

«Якщо ж учень завершує навчання на кваліфікованого робітника або професійного молодшого бакалавра і планує в цьому ж році вступати до установ вищої освіти – він обирає, на якому рівні вивчав математику або іноземну мову (профільний або стандарт) і ставить позначку біля поля «Отримати (Введення до ЗВО)» в колонці «Результати за шкалою 100-200 балів»», − розповіли в МОН.

Дізнатися, на якому рівні вивчається предмет – профільному або стандарті − учасник ДПА може у викладача або адміністрації установи, де навчається, додали у відомстві.

 

Теги: