Чи повернуться діти до шкіл і коли це стане можливим − відповідь Шкарлета

Сергій Шкарлет вважає, що молодші класи після завершення локдауну мають повернутися до звичного формату навчання. Щодо старшої школи, то там уроки повинні проводити за змішаною формою.

Свою позицію щодо повернення учнів до навчання у школах міністр освіти Сергій Шкарлет повідомив у Телеграмі.

За його словами, питання повернення до звичного формату навчання особливо актуальне для батьків учнів 1-4 класів. Адже вони перебувають у доволі складній ситуації – обрати роботу чи допомагати дітям із навчанням.

«Я вважаю, що принаймні молодші класи після завершення карантинних обмежень можуть повернутися до повноформатного навчання», – наголосив Шкарлет.

Міністр додав, що учні старших класів за сприятливої санітарно-епідемічної ситуації в країні можуть навчатися за змішаною формою.

Водночас Шкарлет зауважив, що ухвалення остаточного рішення не залежить лише від нього чи від міністра охорони здоров’я Максима Степанова. Однак він повністю поділяє позицію та прислухається до аргументів фахівців, епідеміологів та лікарів. Раніше Степанов заявив, що розуміє вчителів та батьків, однак вважає, що до послаблень вдаватися ще рано.

 

Теги: