Українцям, які використовують електроенергію для опалення, обіцяють субсидії

Кабінет міністрів спрямує субсидії українцям, що використовують електроенергію для опалення. Відповідне доручення глава Кабміну Денис Шмигаль дав Міністерству соціальної політики та Міністерству фінансів.

«З огляду на те, що було встановлено єдиний тариф на електроенергію з 1 січня, доручаю Міністерству соціальної політики та Міністерству фінансів спрямувати механізм субсидіювання, який допоможе людям, які використовують електроенергію для опалення своїх домівок», – зазначив Шмигаль.

Глава Кабміну підкреслив, що через збільшення тарифів у січні зростуть і субсидійні виплати для людей.

«У зв’язку зі збільшенням тарифів у січні зростуть і субсидійні виплати для людей. В Україні 3,1 мільйона домогосподарств отримують субсидії для оплати комунальних послуг. Середній розмір нарахувань становить більш ніж 1600 гривень. Ми значно спростили доступ до отримання таких субсидій. Це можна зробити онлайн, поштою, офлайн», – зазначив Шмигаль.

За словами прем’єра, в Україні збільшено кількість людей, яким субсидії перепризначаються автоматично, без комісій чи перевірок.

«Тому, я закликаю подаватись на субсидії та використовувати цей механізм державної підтримки для вразливих верств населення», – сказав Шмигаль.

Теги: