МОЗ опублікувало лайфхак, який допоможе в Новий рік не захворіти на COVID-19

У МОЗ проінструктували населення України про запобіжні заходи, спрямовані на запобігання коронавірусній інфекції в новорічну ніч. Центр громадського здоров’я України виклав принципи протиепідемічних способів захисту, які доступні будь-якому українцеві.

Про це у Facebook з’явилася відповідна публікація. Отже, медики передусім нагадали, що небезпечний вірус має високу контагіозність (передачу від хворого до здорового, – прим. ASPI news) в зв’язку з чим найкраще організовувати вечірки з друзями на відкритому повітрі.

Також у МОЗ нагадали про соціальне дистанціювання. Крім того, опубліковано застереження тим, хто вже відчув нездужання. У таких випадках медики рекомендують піти на самоізоляцію і не наражати на небезпеку своїх друзів і знайомих.

Медики просять не забувати про необхідність носіння на вечірках масок і миття рук. Згадана і необхідність наявності на багатолюдних вечірках антисептиків з вмістом спирту не менше 60%.

– Заохочуйте гостей не співати і не кричати, особливо в приміщенні. Знизьте гучність фонової музики, щоб людям не доводилося голосно кричати або говорити, щоб їх почули. Одягайте маску, коли готуєте, – пише ЦОЗ.

Крім того, медики закликали проводити регулярну дезінфекцію поверхонь і часто провітрювати приміщення.

– Чим більше профілактичних заходів ви будете вживати, тим безпечніше буде ваша вечірка. Свята важливі, але ваше здоров’я і здоров’я ваших близьких, особливо найбільш вразливих, має бути на першому місці, – йдеться в повідомленні.

 

 

Автор статті: Світлана Шевчук
Теги: