Україна скоротила список країн «червоної» зони

Міністерство охорони здоров’я оновило перелік країн, у яких найскладніша епідеміологічна ситуація. Так, «червоний» список у порівнянні з минулим тижнем збільшився.

Про це повідомляє пресслужба МОЗ.

Так, у порівнянні з минулою тижнем, до списку країн «червоної зони» увійшли Великобританія, Румунія та Німеччина. Також «червоними» продовжують залишатися Австрія, Болгарія, Грузія, Литва, Португалія, Сербія, Словенія, США, Угорщина, Кіпр, Хорватія, Чехія, Чорногорія, Швейцарія, Швеція, Туреччина та інші.

При цьому в «зелену зону» потрапила Йорданія. У списку також: Польща, Албанія, Бельгія, Білорусь, Боснія і Герцеговина, Бразилія, Греція, Данія, Естонія, Єгипет, Ізраїль, Іспанія, Казахстан, Канада, Латвія, Мальдіви, Мальта, Марокко, Нова Зеландія, Норвегія, ОАЕ, Росія, Саудівська Аравія, Таїланд, Узбекистан, Франція та інші.

Нагадаємо, після повернення з країн «червоної» зони українці мають піти на самоізоляцію із застосуванням додатку «Дій вдома». По поверненню з країн «зеленої» зони не потрібно здавати тест на коронавірус чи йти на самоізоляцію.

 

Автор статті: Світлана Шевчук
Теги: