Локдаун в Україні: стало відомо, коли підприємці отримають компенсацію

Українські ФОПи (фізособи-підприємці) можуть розраховувати на виплати по майбутньому локдауну до закінчення 2020 року. Про це інформує прес-служба президента України.

У пресслужбі уточнили, що 8 тисяч гривень до закінчення поточного року отримають бізнесмени, які оформили заявки на держдопомогу по локдауну. Також у президента нагадали, що локдаун починається з 8 січня. І заявки на виплати необхідно оформити саме у зв’язку з цими обмеженнями по карантину.

В Офісі президента Володимира Зеленського повідомили, що кожен день надходить до 50 тисяч заявок. До кінця поточного тижня виплати отримають 300 тисяч ФОПів, які оформили заяви. Це понад 90 відсотків усіх заявок, що надійшли минулого тижня через мобільний додаток «Дія». Крім того, Володимир Зеленський особисто пообіцяв, що до 8 січня всі підприємці, які оформили заявки, отримають свою державну допомогу.

Дослівно президент сказав наступне:

«Початок року – це завжди вихідні у зв’язку зі святами. Ми всі знаємо, що державні установи працюють досить повільно. У нас 710 тисяч ФОПів і суб’єктів господарювання, які повинні отримати виплати. І здійснити це потрібно до 8 січня. Це один із пріоритетів для уряду».

Нагадаємо, в Міністерстві соціальної політики повідомили, хто може претендувати на 8 тисяч гривень матеріальної допомоги від Кабінету міністрів під час жорсткого карантину, і як отримати цю виплату.

Теги: