МОЗ збільшило список країн «червоної» зони

Міністерство охорони здоров’я оновило перелік країн, у яких найскладніша епідеміологічна ситуація. Так, «червоний» список у порівнянні з минулим тижнем збільшився.

Про це повідомляє пресслужба МОЗ.

Зокрема, до «червоної» зони потрапили Азербайджан і Нідерланди. Також «червоними» продовжують залишатися Австрія, Болгарія, Грузія, Литва, Португалія, Сербія, Словенія, США, Угорщина, Кіпр, Хорватія, Чехія, Чорногорія, Швейцарія, Швеція та інші.

До «зеленої» зони потрапили Україна та ще 194 країни, серед яких в тому числі: Албанія, Бельгія, Білорусь, Боснія і Герцеговина, Бразилія, Велика Британія, Греція, Данія, Естонія, Єгипет, Ізраїль, Іспанія, Казахстан, Канада, Латвія, Мальдіви, Мальта, Марокко, Молдова, Німеччина, Нова Зеландія, Норвегія, ОАЕ, Росія, Саудівська Аравія, Словаччина, Таїланд, Туреччина, Узбекистан, Франція та інші.

Нагадаємо, після повернення з країн «червоної» зони українці мають піти на самоізоляцію із застосуванням додатку «Дій вдома». По поверненню з країн «зеленої» зони не потрібно здавати тест на коронавірус чи йти на самоізоляцію.

Теги: