Життя міжнародної організації AIESEC під час карантину

Коли чуєте словосполучення “міжнародна організація” під час карантину, одразу виникає думка, що діяльність будь-яких подібних установ не може нормально функціонувати, коли пандемія ще досі набирає обертів. Та чи це характерно для кожної організації? Сьогодні розглянемо цю ситуацію на прикладі міжнародної молодіжної організації AIESEC у Тернополі.

Карантин кардинально змінив плани будь-кого, включаючи ті організації, які працюють на міжнародній основі. Організація стажувань за кордоном та проекти з іноземними волонтерами в Тернополі донедавна були основною діяльністю організації. В час пандемії реалізація таких заходів стала майже неможливою.

Проте, як зазначає Ірина Лозінська – новообрана президентка Локального комітету, карантин – це не період відпочинку чи канікул.

– У такий час, коли більшість кордонів закрито варто звернути увагу на розвиток свого міста та людей, які безпосередньо займаються волонтерством в AIESEC у Тернополі. Налагодити та укріпити стосунки з партнерами, розвинути соціальні мережі, покращити процеси всередині організації – все це потребує уваги та часу, тому коли як не під час карантину це можна вдосконалити, – розповіла Ірина.

Наразі AIESEC у Тернополі займається постійним розвитком людей у Локальному комітеті шляхом проведення різноманітних конференцій, онлайн-заходів та навчань, залучаючи партнерів. Команди, які займаються вхідними стажуваннями готують волонтерів з інших країн, які планують приїхати на проєкти наступного літа. Також працює команда маркетингу, яка постійно веде соціальні мережі, проводить прямі трансляції, надає корисну інформацію та актуальні можливості підписникам. Зараз це чи не єдиний спосіб підтримувати контакт із зовнішнім світом.

 Тож які можливості може надати організація тернополянам під час карантину?

         Міжнародні волонтерські стажування. Молодь, яка старше 18 років та яка зацікавлена отримати досвід в іншій країні може подати заявку на участь в тому чи іншому проєкті за кордоном. Це чудова можливість відвідати незнайому країну, зламати свої культурні стереотипи, розвинути розмовну англійську та знайти друзів з різних куточків світу. Наразі доступні медичні, культурні, освітні та маркетологічні проекти в Туреччині, Італії, Греції та Індії.

         Розмовні клуби онлайн. Будь-хто охочий, хто прагне поспілкуватися на різноманітні теми з іноземцями та подолати страх заговорити англійською мовою може прийняти участь в цьому заході. Такі клуби проводяться вже цього грудня в групках до 10 людей, участь безкоштовна.

       Набір в організацію. Безпосередньо можна взяти участь у житті Локального комітету AIESEC в Тернополі приєднавшись до організації. Кожна команда робить вклад в розвиток міста працюючи над цікавими та корисними для Тернополя проєктами паралельно розвиваючи свої тверді та м’які навички.

Приєднатись до організації можна, якщо тобі виповнилося 17 років. Наступний набір вже цієї зими!

Теги: