У січні карантин доведеться посилити – Шмигаль

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль прогнозує посилення карантинних заходів у рамках протидії поширення коронавірусної хвороби Covid-19 у січні 2021 року. Про це урядовець написав на своїй сторінці у фейсбуці.

«У грудні посилення обмежувальних заходів не буде. Завдяки карантину «вихідного дня» нам вдалося дещо стабілізувати епідемічну ситуацію та розвантажити медичну систему … Однак, із урахуванням динаміки захворюваності припускаємо, що вводити більш жорсткі карантинні заходи доведеться вже в січні. Водночас держава робить усе, щоб українці легше пройшли зимові канікули, заради безпеки», – написав Шмигаль.

За його словами, в рамках спільної роботи з місцевою владою над переліком можливих обмежень мери міст і голови обладміністрацій подали власне бачення планованих обмежень. «Підтримують заборону або обмеження діяльності: святкових концертів, дискотек і нічних клубів, масових заходів у приміщеннях, хостелів, ТРЦ – 100%; музеїв, кінотеатрів і театрів, закладів громадського харчування з організацією дозвілля – 95%; святкових ярмарків, спортзалів і фітнес-центрів – 90%», – розповів прем’єр.

Водночас за словами глави уряду, мери й глави обладміністрацій виступають за роботу з частковими обмеженнями громадського транспорту, підприємств громадського харчування (доставка або навинос) і готелів (без зон розваг і харчування).

«Повний перелік можливих карантинних обмежень буде представлений на засіданні Уряду 9 грудня», – розповів Шмигаль.

Теги: