Тернополяни можуть перевірити наявність у лікарнях та аптеках ліків від COVID-19 онлайн

Національна служба здоров’я України створила інтерактивну карту, де можна перевірити, у яких лікарнях та аптеках є препарати, необхідні для лікування хворих на COVID-19.

Про це повідомляє НСЗУ.

Карта складається з трьох розділів. У першому та другому розділах можна знайти дані щодо залишків препаратів у лікарнях.

Також на дашборді за кожним найменуванням можна побачити не тільки поточний залишок у певній лікарні, а його приріст за добу, середній залишок за сім днів, кількість закладів, де є певний препарат у наявності та інше.

Третій розділ «Інформація щодо наявності залишків, необхідних для боротьби з COVID-19, в аптечних закладах» дозволяє перевірити наявність засобів, необхідних при лікуванні від COVID-19 в аптеках. Тут міститься інформація про загальну кількість аптечних закладів, що звітують про залишки, кількість аптечних закладів, в яких наявні залишки, поточні залишки лікарських засобів.

Інформація оновлюється щотижнево. Джерелом даних є Держлікслужба.

У відомстві припускають, що карта дозволить пацієнтам і лікарям стежити за ситуацією із наявністю тих чи інших ліків, які допомагають при коронавірусній хворобі, в реальному часі.

 

Теги: