Хто з підприємців отримає компенсації за «карантин вихідного дня»?

Кабмін підтримає бізнес у період карантину вихідного дня. Офіційно оформлені працівники, які позбавлені можливості працювати у вихідні, отримуватимуть доплати.

Про це на телеканалі «Дом» заявив міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов.

«Ми звернулися до Торгово-промислової палати для того, щоб випадок був визнаний форсмажорним, і люди, які здають в оренду приміщення або беруть, могли скористатися цим правом для компенсації.

Друге питання – це виплати людям, які офіційно працюють і через рішення про карантин вихідного дня будуть позбавлені роботи в суботу та неділю. Це доплати, які проводилися підприємцям, зокрема і під час першого локдауну», − сказав Немчінов.

Він наголосив, що люди мають бути офіційно оформлені, тоді за них отримають компенсацію роботодавці, які виплачують гроші працівникам. Міністр додав, що часто люди, які хочуть компенсацію, працюють неофіційно, але правила повинні бути для всіх однакові.

Крім того, Немчінов розповів, що уряд розширить програму доступного кредитування «5-7-9» і більше підприємців зможуть переоформити кредит або отримати безвідсоткові «канікули».

 

Теги: