«Укрзалізниця» знизила вартість квитків

Укрзалізниця знижує тарифи на квитки 1-го класу на усі поїзди категорій «Інтерсіті» та «Інтерсіті+» ще на 15%. Нова ціна починає діяти з листопада.

Цю «безстрокову акцію» компанія проводить для збільшення пасажиропотоку саме швидкісних поїздів, заявив керівник філії «Пасажирська компанія» «Укрзалізниці» Олександр Перцовський, пише пресслужба відомства.

«Запрошуємо пасажирів подорожувати швидкісними поїздами, та тих, хто користувався другим класом, пересісти у перший. Наші поїзди – це більш безпечний та комфортний вид транспорту», – зазначив Перцовський.

Також він повідомив, що вартість проїзду буде змінюватися не лише залежно від дати, а й дня тижня, у який пасажир здійснює подорож. Зокрема, дешевше користуватися вагоном 1 класу швидкісного поїзда у вівторок, дорожче – у п’ятницю, оскільки діють різні коефіцієнти індексації тарифів. Крім того, при купівлі квитків «туди – зворотно» діє знижка 10%.

Олександр Перцовський запевнив, що «Укрзалізниця» не змінюватиме ціни на квитки до квітня 2021 року.

Також найближчим часом «Укрзалізниця» запровадить новий механізм купівлі проїзних документів: що раніше пасажири бронюватимуть квиток, то дешевше він буде коштувати.

Автор статті: Світлана Шевчук
Теги: