Тернопіль може вийти з «червоної» зони за тиждень – МОЗ

Місто Тернопіль, ймовірно, зможе вийти з червоної зони епідеміологічної небезпеки вже за тиждень.

Про це міністр охорони здоров’я Максим Степанов сказав на онлайн-брифінгу за результатами засідання Державної комісії ТЕБ та НС.

«За умови збереження позивної динаміки місто Тернопіль зможе вийти із червоної зони вже через тиждень», – сказав Степанов.

Додамо, сьогодні відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яка оновила рівні епідемічної небезпеки поширення СOVID-19.

За результатами засідання з понеділка, 26-го жовтня, в Україні почне діяти нове епідемічне зонування щодо поширення коронавірусу.

Щодо Тернопільської області, то до «червоної» зони буде віднесено: міста Тернопіль, Бережани, Кременець та Чортків, які зауважимо, і зараз мають найвищий рівень епіднебезпеки поширення коронавірусу.

А от «червоних» районів стане більше. До Борщівського, Заліщицького та Монастириського додадуться Козівський, Підволочиський, Підгаєцький та Тернопільський.

До «помаранчевої» зони 26-го жовтня віднесли Бережанський, Бучацький, Гусятинський, Збаразький, Зборівський, Кременецький, Лановецький, Теребовлянський, Чортківський та Шумський райони Тернопільщини.

Теги: