Чи потрібно буде українцям міняти паспорти після затвердження Великого Герба?

Великий Герб України буде використовуватися вищими органами держави та не спричинить заміну паспортів громадян України.

Про це сказав міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко під час засідання Оргкомітету з підготовки та проведення конкурсу на кращий ескіз Великого Державного Герба України.

«В ході дискусії, яка розгорнулась з приводу потрібності та своєчасності проведення конкурсу, а також необхідності й раціональності суспільного обговорення до отримання ескізів на конкурс, учасники заходу висловили стурбованість щодо предмета використання Великого Герба України. Своєю чергою співголова Оргкомітету Олександр Ткаченко зазначив, що затверджений Великий Герб України має використовуватися ексклюзивно найвищими органами держави та не має спричинити заміну паспортів громадянам України та інших документів, де використовується Малий Герб України», − йдеться в повідомленні на сайті Держмистецтв.

Нагадаємо, 29 серпня Голова Верховної Ради Дмитро Разумков підписав постанову «Про оголошення конкурсу на кращий ескіз Великого Державного Герба України».

До 1 листопада, КМУ необхідно здійснити суспільне обговорення ескізу Великого Державного Герба, а до 1 грудня − визначити переможця та подати на розгляд Верховної Ради пропозиції, встановлені за результатами конкурсу.

Теги: