Вхід на «Водну арену» просять не закривати

Першу чергу будівництва Центру веслування та водних видів спорту «Водна арена «Тернопіль» вже завершили, а наприкінці вересня на новозбудованому об’єкті провели перші змагання.

Проте ще у серпні «Водну арену» огородили металевим парканом і встановили пропускний пункт, тому тернополян почало турбувати питання: чи не має наміру керівництво міста чи області закрити вхід на територію.

Щоб попередити таку перспективу, на сайті з реєстрації місцевих петицій зареєстрували нову із проханням розглянути можливість не закривати доступ і вільний прохід та перебування людей на території «Водної Арени».

«У зв’язку із завершенням будівництва та здачею в експлуатацію об’єкту «Водна Арена Тернопіль» у прибережній смузі веслувального каналу на Тернопільському водосховищі, за попередньою інформацією заплановано обмеження вільного доступу для громадян на територію водної арени в неробочий період на постійній основі (вже встановлено стаціонарну огорожу та контрольно-пропускні пункти).

Прохання розглянути можливість не закривати доступ і не забороняти вільний прохід на територію та перебування там людей, враховуючи переважну недоцільність таких дій, що являють собою обмеження прав і свобод людини (посилаючись на закон 233 Водного кодексу України).

Для забезпечення порядку та запобіганню правопорушень на території пропоную посилити роботу охорони, яка і так буде присутня на об’єкті, а також забезпечити досконале відеоспостереження (за належної роботи цього повинно вистачити для збереження цілісності майна та безпеки мешканців під час перебування в даному районі)», – пише автор петиції Олег Базар.

Відзначимо, щоб цю петицію розглянули у міській  раді, за 30 днів вона має зібрати 300 підписів. Станом на 9 жовтня її підтримали вже майже 100 осіб. Голосування триватиме ще 13 днів.

Підтримати петицію можна за цим посиланням.

Теги: