Вчитель з Тернопільщини став кращим педагогом України

Вчитель Василь Дяків із Заліщиків Тернопільської області переміг у національній премії Global Teacher Prize Ukraine.

Переможець отримав 250 тисяч гривень, поїздку на найбільшу освітню подію Global Education and Skills Forum та один рік безкоштовного навчання від організатора премії – «Освіторії».

Церемонія нагородження з червоною доріжкою відбулася 3 жовтня біля Арки Дружби Народів у Києві.

«Василь Дяків викладає історію, громадянську освіту та основи здоров’я. Він здобув звання «Заслужений вчитель України», торік переміг у конкурсі «Учитель року», а 59 його учнів є переможцями конкурсів Малої академії наук України. Професійна мрія переможця – реформувати систему освіти так, щоб український вчитель став прикладом свободи й відповідальності для учнів», – розповідають про переможця організатори заходу.

Журі обирало переможця серед майже трьох тисяч претендентів.

Довідка: Global Teacher Prize Ukraine – щорічна національна премія для вчителів, відома як «Нобелівська» премія для вчителів. Премія покликана відзначити досягнення вчителя не лише щодо своїх учнів, а й щодо суспільства, та підкреслити важливість педагогів в Україні.

Національну премію засновано в 2017 році громадською спілкою «Освіторія», що підписала меморандум із фондом Varkey GEMS Foundation, – засновниками всесвітньої премії для видатних вчителів Global Teacher Prize.

Теги: