Тих, хто досі користується «ВКонтакте», поставлять на облік

РНБО та інші державні органи спільно з міжнародними партнерами планують найближчим часом повністю закрити доступ до «ВКонтакте» в Україні

Про це заявив секретар Ради національної безпеки та оборони України Олексій Данилов під час онлайн-конференції «Цифрова трансформація держави: перспективи та ризики кібербезпеки».

Держава ставитиме на облік осіб, що використовують російську соціальну мережу «ВКонтакте», і в разі продовження поширення забороненого російського контенту вони матимуть справу з Національною поліцією.

«Це їх (користувачів – ред) також відповідальність. Річ у тому, що зараз та система, яка починає працювати, дозволить нам мати інформацію про тих користувачів, які використовують цю соцмережу. Вони всі будуть на обліку. Якщо вони далі будуть поширювати російський контент в Україні, то вони будуть мати проблеми з Нацполіцією», − сказав він.

Крім цього, Данилов повідомив, що РНБО та інші державні органи спільно з міжнародними партнерами планують найближчим часом повністю закрити доступ до «ВКонтакте» в Україні.

 

 

Теги: