Російський онлайн-бізнес захоплює Україну

Кому війна, кому криза – а кому «мати рідна». Незважаючи на те, що російсько-українська війна триває вже сьомий рік, а світ поглинає економічна криза, спричинена введенням жорстких карантинних заходів через пандемію коронавірусу, бізнес країни-агресора постійно шукає можливості зайняти провідні позиції в Україні.

Як повідомляє СЕГОДНЯ.ua, найбільший російський онлайн-магазин Wildberries запускає продажі в Україні. Наша держава з’явилась на офіційному сайті в списку країн, з якими працює компанія.

Серед іншого Wildberries на своєму сайті пропонує придбати різноманітні товари з президентом країни-окупанта Володимиром Путіним, а також забороненою в Україні символікою.

Наприклад, увівши в пошук слово «Путін», вам запропонують придбати футболку або навіть набір для вишивання з главою Кремля – усі ціни вказані в гривнях. Більше того, зараз на «Путіна» великі знижки.

Окрім України, Wildberries працює загалом у ще семи країнах – Росії, Польщі, Словаччині, Білорусі, Казахстані, Вірменії та Киргизії.

Власниця онлайн-магазину Wildberries Тетяна Бакальчук посідає другий рядок у списку найбагатших жінок Росії за версією Forbes. Її статки, за даними цього рейтингу, перевищують 1 мільярд доларів.

 

 

 

Теги: