На Тернопільщині у «червоних» зонах ввели нові обмеження

Державна комісія ТЕБ та НС встановила обмеження в регіонах з червоним рівнем епідемічної небезпеки з урахуванням пропозицій регіональних комісій.

Про це інформує Урядовий портал.

«Сьогодні на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з урахуванням наданих регіональними комісіями ТЕБ та НС пропозицій прийнято рішення про запровадження обмежень на територіях, де 18 вересня встановлено червоний рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19», − йдеться у повідомленні.

Так, з опівночі 22 вересня в місті Бережани, Заліщицькому, Збаразькому, Тернопільському районах Тернопільської області обмежено:

  • посадка пасажирів в транспорт міжобласного, приміського та міжміського сполучення;
  • прийом відвідувачів в установах культури, кінотеатрах, ресторанах і кафе, фітнес-центрах. Закладам громадського харчування дозволяється здійснювати адресну доставку замовлень;
  • відвідування установ соціальної та реабілітаційної допомоги, крім установ і закладів, які надають соціальні послуги екстрено, центрів обліку бездомних осіб, мобільних бригад соціально-психологічної допомоги.

 

 

Теги: