За відмову від габаритно-вагового контролю – чималий штраф

У середу, 16 вересня, Верховна Рада прийняла у першому читанні законопроект №3743, який посилює відповідальність учасників перевезень та вводить нові штрафи за порушення габаритно-вагових параметрів.

Законопроєктом передбачається підвищити відповідальність автомобільних перевізників за перевищення встановлених законодавством габаритно-вагових норм.

Також народні депутати пропонують запровадити відповідальність за відмову від габаритно-вагового контролю, яка, зокрема, передбачає накладення штрафу у розмірі трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто 51 тисячу гривень.

Каратимуть перевізників за допущені порушення при заповненні вантажовідправником товаро-транспортної накладної або інших передбачених законодавством документів на вантаж.

Зокрема, пропонується запровадити адміністративну відповідальність за правопорушення у сфері безпеки на автомобільному транспорті, зафіксовані за допомогою засобів фото і кінозйомки, відеозапису, в тому числі – зафіксовані в автоматичному режимі.

 

 

 

 

Теги: