Через будівництво надземного пішохідного переходу змінять рух транспорту

У неділю, 20 вересня, перекриють вулицю 15 квітня, поблизу Збаразького кільця. Там монтуватимуть секції надземного пішохідного переходу. Через це суттєво зміняться маршрути громадського транспорту, які сполучають «Сонячний» та «Східний» та масиви.

Зокрема, тролейбусні маршрути №10 та №11 цього дня будуть скасовані, – інформує КП «Тернопільелектротранс». Маршрут №5 від перехрестя Злуки – 15 Квітня рухатиметься проспектом Злуки, вулицями Збаразька, Б. Хмельницького, Руська, далі по маршруту.

Автобусні маршрути №4 та №21 від перехрестя Злуки – 15 Квітня до зупинки «Римо-католицький костел» проходитимуть проспектом Злуки, вулицею Коновальця, проспектом С. Бандери, далі по маршруту.

Автобусні маршрути приватних перевізників, які сполучають «Сонячний» та «Східний» масиви, в обох напрямках також їхатимуть вулицею Коновальця, – повідомили у мерії:

№12 – розворот на Збаразькому кільці, без заїзду на вулиці Р. Купчинського і Сахарова;

№13 – «Обласна лікарня» – просп. Степана Бандери – вул. Є. Коновальця – просп. Злуки – вул. 15 Квітня – далі за маршрутом;

№15 – «Універсам» – просп. Злуки – вул. Є. Коновальця – просп. Степана Бандери – далі за маршрутом;

№18 – від перехрестя Злуки – 15 Квітня до зупинки «Римо-католицький костел» – просп. Злуки – вул. Є. Коновальця – просп. Степана Бандери – далі за маршрутом. У зворотному напрямку – від зупинки «Обласна лікарня» до просп. Степана Бандери – вул. Є. Коновальця – просп. Злуки – вул.15 Квітня – далі за маршрутом.

 

 

Теги: