Дорогу на вулиці Тарнавського розширять

Проїжджу частину на вулиці Тарнавського розширять – там буде не три, а чотири смуги. Нова додаткова смуга з’явиться зі сторони схилу, поблизу «Савич-парку».

Роботи з реконструкції вулиці розпочнуть у вівторок, 15 вересня, і планують завершити щонайпізніше 20 жовтня, – йдеться на сайті міської ради. Крім додаткової смуги для проїзду, на всіх пішохідних переходах з’являться острівці безпеки, як того вимагають оновлені Державні будівельні норми.

На період проведення реконструкції дорогу повністю не перекриватимуть. Там будуть встановлені відповідні дорожні знаки, відповідно до схеми організації дорожнього руху. У мерії просять водіїв бути уважними і завчасно обирати маршрути руху.

Рух громадського транспорту, в тому числі тролейбусів, наразі не планують змінювати.

Нагадаємо, частину дороги на вулиці Тарнавського, від проспекту Злуки до вулиці Пушкіна, відремонтували у 2008 році. За кілька років тут змінили схему організації дорожнього руху: замість двох широких смуг з’явилося три вужчі – дві угору в напрямку вулиці Київська та одна вниз до проспекту Злуки.

Така зміна організації дорожнього руху, з однієї сторони, зменшила аварійність, але з іншої – додала проблем у ранкові години-пік: у напрямку проспекту Злуки в цей час повільні “тягнучки”.

Станом на п’ятницю, 11 вересня, на вулиці Тарнавського уже є нові опори для перенесення тролейбусної лінії та вуличного освітлення, частину з них уже встановили.

Антон Марчевський, спеціально для «ТМЦ.ІНФО»

 

 

 

Теги: