Директору школи загрожує ув’язнення, якщо через порушення карантину помре учень

Міністерство освіти й науки України звернулось з листом до керівників шкіл та керівників управлінь освіти й науки, в якому наголосило на неухильному дотриманні законодавства під час організації освітнього процесу в часи пандемії.

Про це повідомляє пресслужба міністерства.

У листі йдеться, що у разі недотримання вимог законодавства України про охорону здоров’я керівники закладів освіти несуть цивільну, адміністративну або кримінальну відповідальність згідно із законодавством.

Іншими словами, якщо школа продовжує працювати в регіоні, який потрапив в «червону» зону та не дотримується інших санітарно-гігієнічних правил, то керівника школи можуть оштрафувати або посадити у в’язницю.

Обмеження волі на строк до трьох років очікує директора освітнього закладу, якщо недотримання карантину призвело до смерті неповнолітньої людини або завдало їй інших тяжких наслідків.

Якщо ж говорити про штрафи, то для громадян вони становлять від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Для посадових осіб – від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

 

Теги: