Теплохід «Сигма» змінює режим роботи

Лише три дні на тиждень – у п’ятницю, суботу і неділю – кататиме тернополян та гостей міста теплохід «Сигма». Це пов’язано з традиційним осіннім зниженням пасажиропотоку, – пояснює капітан теплоходу Віталій Стасюк.

«З понеділка по четвер працюватиме тільки один теплохід – «Капітан Парій», який виконуватиме рейси по озеру, – розповідає Віталій Стасюк. – У п’ятницю, у зв’язку із завершенням робочого тижня, пасажирів зазвичай більше, тому ми випускатимемо ще й «Сигму». У вихідні та святкові дні також працюватиме два теплоходи».

Рейси до веслувального теплохід «Сигма» виконуватиме у п’ятницю та суботу. Посадка відбуватиметься на причалі біля озера Чайка.

У неділю обидва теплоходи по черзі кататимуть тернополян та гостей міста лише по Тернопільському ставу. Посадка – на центральному причалі, біля Замку.

«У неділю для рейсів по озеру ми змушені залучати «Сигму», щоб не було перевантаження на теплоході «Капітан Парій», особливо з огляду дотримання карантинних заходів, – пояснює Віталій Стасюк.

Тим часом триває ремонт днища теплоходу «Герой Танцоров». Спустити на воду його планують у жовтні. Після цього вже не доведеться знімати «Сигму» з рейсів до веслувального каналу», – каже капітан.

Антон Марчевський, спеціально для «ТМЦ.ІНФО»

 

 

 

Теги: