Готелі хочуть зобов’язати приймати гостей з домашніми улюбленцями

Установи готельного бізнесу в Україні хочуть зобов’язати розміщувати домашніх тварин в одному номері з їх господарями.

Відповідний законопроект “Про внесення змін до статті 22 Закону України “Про туризм” подано на розгляд до Комітету Верховної Ради з гуманітарної та інформаційної політики. У проекті закону йдеться про зміну списку готельних послуг, що надаються гостям, які виявили бажання проживати в установі з домашнім улюбленцем.

Автори законопроекту стверджують, що в Україні проблематично знайти порядний готель для домашніх тварин через обмежену і недосконалу інфраструктуру таких установ.

У той же час, в інших країнах Європи широко поширена практика розміщення домашніх улюбленців в номерах їх господарів. При цьому в готелях є спеціальне меню для тварин і майданчики для вигулу. Також в повідомленні говориться, що є дві умови для заселення улюбленця в номер – це необхідність повідомлення адміністрації готелю про домашнього улюбленця при бронюванні номера і надання ветеринарних документів з відміткою про вакцинацію проти сказу таких тварин.

Якщо законопроект знайде підтримку в Раді, на підготовку до прийому “чотирилапих” гостей установам готельної інфраструктури дадуть три місяці.

Теги: