У Тернополі вдруге вирішили не дотримуватися вимог «червоної» зони

Не забороняти роботу транспорту, не закривати школи і садочки, а також суб’єкти господарювання. Таке рішення прийняли 4 вересня на засіданні Тернопільського міського  оперативного штабу для боротьби з коронавірусом.

Засідання відбулося через те, що Держкомісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій внесла Тернопіль до “червоної” зони карантину. Обмеження мали вступити в дію  з 7 вересня і тривати щонайменше до 20 вересня. Проте члени штабу вирішили, що не будуть дотримуватися карантинних обмежень, які Уряд запровадив для «червоної» зони.

Представники штабу  керувалися рішенням сесії, яке депутати приймали у серпні.

“Рішення сесії не оскаржене, тому ми керуємося саме ним, – відзначив Сергій Надал.- З понеділка у нас має працювати громадський транспорт. Якщо хочуть бачити спецтранспорт, то немає проблем, маршрути будуть курсувати у режимі спецтранспорту, але будуть їздити по місту. Ми зберігаємо усю мережі транспорту, усі транспортні засоби будуть їздити з табличками – “Спецрейс”. Також ми не закриваємо школи і садочки, вони і надалі будуть працювати у штатному режимі. Ми нікого не заставляємо йти до школи. Ті батьки, які вважають, що їх діти мають вчитися в школі, їх діти в школу йдуть. Але директори і вчителі мають забезпечити повноцінну роботу освітніх закладів. Я хочу подивитися, як правоохоронці будуть штрафувати дітей, які йдуть до школи”.

Тому з понеділка мешканці міста продовжать жити у звичному “помаранчевому” режимі. Працюватимуть громадський транспорт, школи та садки.

Нагадаємо, вперше Тернопіль віднесли до “червоної” зони наприкінці липня. У міській раді зібрали позачергову сесію, на якій вирішили не дотримуватись карантинних вимог цієї зони.

Теги: