Вчителів просять не навантажувати школярів зайвим матеріалом

Виконуючий обов’язки міністра освіти Сергій Шкарлет закликав вчителів не навантажувати школярів зайвим матеріалом, скільки дитина має мати не тільки школу, а й дитинство. Про це він заявив під час брифінгу.

“Хочу закликати шановних колег вчителів. Я розумію, що кожен вчитель є особистість, кожен вчитель пишається своїми знаннями, кожен вчитель поважає свій урок більше за всіх, свій предмет, але не забувайте, що всі вчителі вважають свій урок кращим і важливішим за всі інші. Бережіть дітей, не навантажуйте їх зайвим матеріалом, від цього страждають лише сумлінні діти. Закликаю вас бути один до одного більш добрішими. Цінуйте і те, що дитина має мати дитинство, не тільки школу, а й дитинство”, – зазначив він.

Нагадаємо, в Україні цього року новий навчальний рік розпочався 1 вересня в карантинних умовах, з дотриманням санітарно-епідеміологічних заходів. Водночас у регіонах, які віднесені до “червоної зони” за рівнем епідемічної небезпеки, навчання проходить тільки дистанційно. На Тернопільщині – це міста Чортків, Бережани і Бережанський район.

Теги: