В Україні через коронавірус можуть ввести надзвичайний стан

В Україні істотно погіршилася епідеміологічна ситуація, і у зв’язку з цим існує ймовірність введення режиму надзвичайного стану. Про це розповів головний санітарний лікар країни Віктор Ляшков інтерв’ю виданню Апостроф.

За словами Ляшка, такий сценарій можливий при внесенні в «червону зону» як мінімум половини території України. У такому разі виникне потреба у відкритті додаткових лікарень та залученні волонтерів.

«Коли у нас буде зростання значної кількості хворих і коли 50%, а то і більше адміністративно-територіальних одиниць в «червоному» рівні епідемічної небезпеки, то це може призвести до перезавантаження системи охорони здоров’я.

А це зажадає відкриття додаткових польових госпіталів, залучення волонтерів, тоді доцільно буде подумати про подальші заходи і чи достатньо буде карантину, чи буде потрібен режим надзвичайного стану» – сказав Віктор Ляшко.

Крім того, головний санітарний лікар країни розкритикував акції протесту в містах України проти карантину і супутніх обмежень. На його думку, подібні речі відбуваються у зв’язку з майбутніми виборами і можуть мати погані наслідки в майбутньому.

Теги: