Подорожувати Тернополем відтепер можна з мобільним додатком WalQlike

Відтепер подорожувати Тернополем і проходити тематичні квести можна не тільки з гідом. У нашому місті локалізували мобільний додаток WalQlike.

Як розповіла «ТМЦ.ІНФО» авторка квестів, екскурсоводка Оксана Ленчук, інтерактивні екскурсії будуть цікавими не лише для туристів, а й для самих тернополян, які хочуть подивитися на рідне місто по-новому.

– У додатку можна обрати один із тематичних квестів, що відгукується вашому настрою. Вони розроблені на будь-який смак та для будь-якої компанії: від легенд старого міста до цікавого огляду фонтанів або гіпсових мініатюр на древніх будівлях. WalQlike проведе вас за руку вздовж найцікавіших локацій міста, кожна з яких містить загадку на кмітливість та коротке резюме з описом місця, цікавою історією, легендою або ж порадою від місцевих. Тернопільські квести здивують вас своїм колоритом, загадковістю та буремним історичним минулим міста.

Наразі квести-екскурсії містом доступні, окрім Тернополя, також у Києві, Одесі, Кам’янці-Подільському, Чернігові та Львові та Тернополі. А вже протягом двох місяців планується запустити туристичні ігри в Дніпрі, Чернівцях, Франківську та Харкові.

Додаток є безкоштовним, завантажити його можна на платформах Google Play або App Store.

Ініціатива реалізується за підтримки Українського культурного фонду.

Антон Марчевський, спеціально для «ТМЦ.ІНФО»

Теги: