Із вересня можуть підвищити «мінімалку»

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков підписав розпорядження про скликання позачергової сесії парламенту на 25 серпня. Про це повідомляється на сайті Верховної Ради.

У розпорядження зазначається, що позачергова сесія розпочнеться об 11.00  25 серпня 2020 року. На розгляд депутатів під час позачергової сесії винесено шість питань:

Відзначимо, що президент України Володимир Зеленський напередодні звернувся до голови Верховної Ради Разумкова з проханням провести позачергове засідання парламенту 25 серпня, після Дня Незалежності, та закликав народних депутатів підтримати його законопроєкт щодо збільшення розміру мінімальної зарплати з 1 вересня до 5 тис. грн (зростання на 5,86%).

“Впевнений, що депутати проголосують законопроєкт, поданий від Президента України, за збільшення мінімальної заробітної плати до п’яти тисяч гривень. Потім другий етап цієї програми – збільшення з 2021 року до шести тисяч гривень. І впродовж 2021 року буде третя частина – ми збільшимо до шести з половиною тисяч гривень”, – зазначив Зеленський.

Наразі мінімальна зарплата у держбюджеті-2020 закладена на рівні 4723 грн.

Теги: