Кого з тернополян змусять повернути кошти за субсидію?

У Мінсоцполітики повідомили, кого в Україні можуть позбавити субсидій, а кому доведеться повернути виплати. Про це повідомив радник міністра соціальної політики Миколи Шамбора.

“Будуть припинені виплати тим, хто не подав деякі документи або приховав свої певні доходи чи статки для того, щоб отримати субсидію. Йдеться про припинення виплат або повернення тих сум, які були призначені неправомірно”, − розповів чиновник.

Він наголосив, що у випадку, якщо людина не мала право на субсидію, але користувалася нею, то гроші доведеться повернути.

Утім, є виключення. “Щоб отримати субсидію, треба подати заяву і декларацію про свої доходи. Якщо помилився працівник служби, то з людини нічого не заберуть, бо помилилася не вона. Якщо ж людина не правильно подала документи, то вже справа інша. Якщо людина подає декларацію і забула про доходи − це вже не зовсім правомірна дія”, − каже представник Мінсоцполітики.

За словами Шамбора, наразі відомство проводить додаткові перевірки. Зокрема, дані податкової служби, аби отримати інформацію про всі доходи людини.

 

Теги: