Тернополян та гостей міста запрошують відвідати серію тематичних екскурсій

У Тернополі відновлюють екскурсії містом. Сьогодні увечері запрошують усіх охочих відвідати тематичну прогулянку «Тарнопіль та його тарнопільці».

Це – перша екскурсія після впровадження карантину, і проведуть її відразу за незвичайним сценарієм.

Як розповіла «ТМЦ.ІНФО» керівниця КП «Туристично-інформаційний центр» Ірина Потішна, маршрут цієї екскурсії відрізнятиметься від усіх тих, які проводили раніше, а гіди розповідатимуть більше про видатних тарнопільців, які свого часу жили і творили у нашому місті.

  • Ця екскурсія буде першою у серії тематичних прогулянок, які заплановані провести найближчим часом, – розповідає Ірина Потішна. – Це буде своєрідною «розминкою» перед наступною екскурсією, яку проведуть на День міста.

Друга екскурсія, яка відбудеться 28 серпня, буде присвячена місцевій владі – розповідатимуть про власників міста у різні часи, про їхній влив на розвиток Тарнополя,  їхні відносини з міщанами.

Тему для третьої екскурсії наразі ще не придумали, каже Ірина Потішна. Відтак у «Туристично-інформаційному центрі» наразі розмірковують над ідеєю, а також приймають пропозиції від тернополян, про що саме вони хочуть більше дізнатися.

Перша екскурсія, яка відбудеться вже сьогодні, 19 серпня, розпочнеться о 18:00 і триватиме дві години. Оплату прийматимуть у форматі «free pay», тобто як благодійні внески – хто скільки зможе дати.

Вартість участі у другій екскурсії, яка відбудеться 28 серпня, – 60 гривень.

Про дату, час і вартість третьої тематичної прогулянки містом у «Туристично-інформаційному центрі» повідомлять додатково.

Антон Марчевський, спеціально для «ТМЦ.ІНФО»

Теги: