На продовження будівництва «Водної арени Тернопіль» виділили ще 7,5 млн.

7,5 мільйонів гривень перерахують з міського бюджету на продовження будівництва «Водної арени Тернопіль». Таке рішення ухвалив міський виконавчий комітет під час засідання 19 серпня.

  • Фінансовому управлінню у загальній сумі 7,5 мільйонів гривень на виконання угоди між Тернопільською міською радою та обласною радою на будівництво Водної арени, – такий текст проекту рішення виконавчого комітету зачитала заступниця міського голови Вікторія Остапчук.

Завершити будівництво «Водної арени Тернопіль» повинні вже найближчим часом, адже з 2 по 4 жовтня тут відбудуться перші змагання міжнародного рівня – чемпіонат світу з веслування на байдарках та каное серед ветеранів.

Веслувальний канал на північній околиці Тернополя розпочали облаштовувати ще у 1980-х роках. Тоді ж розпочали спорудження суддівської вежі та глядацьких трибун. Однак із розпадом СРСР та подальшою кризою в економіці вже незалежної України роботи припинилися, а недобудовані об’єкти поступово розібрали.

У серпні 2001 року проблему занепаду водних видів спорту піднімали на шпальтах місцевих газет.

Публікація “НОВОЇ Тернопільської газети” від 25 серпня 2001 року

Наріжний камінь під спорудження нової «Водної арени Тернопіль» на березі веслувального каналу у липні 2017 року заклав тодішній Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Фактично будівництво розпочали у 2018 році.

Загальна вартість робіт – понад 68 мільйонів гривень.

Побачити «Водну арену Тернопіль» віднедавна можна з борту теплоходу «Sigma», який у робочі дні курсує від причалу поблизу дитячого майданчика у парку ім. Т. Г. Шевченка у напрямку веслувального каналу.

Антон Марчевський, спеціально для «ТМЦ.ІНФО»

 

 

 

Теги: