На Тернопільщині збільшуються темпи поширення коронавірусу

На засіданні міського оперативного штабу обговорили епідеміологічну ситуацію на Тернопільщині щодо захворюваності на COVID-19. Загальну статистику та аналіз динаміки захворюваності надав головний лікар – епідеміолог Володимир Паничев.

«Станом на ранок 17 серпня в Тернопільській області епідеміологічна ситуація почала ускладнюватися, про що свідчить динаміка росту захворюваності. За останні три дні досягнуто рекордної кількості лабораторно підтверджених випадків СОVID-19», – повідомляє Володимир Паничев.

Понад 65% хворих – це люди активного віку, збільшується відсоток хворих серед дітей та людей, старших 65 років.

«Збільшилася кількість летальних випадків, вперше зареєстрована смерть пацієнта від COVID-19 без супутніх захворювань. У Тернополі показник кількості активних випадків захворюваності на 100 тис. населення складає 482, 9 при середньому показнику в області – 368, 6. Показник летальності в місті складає 0,3%», – зазначив епідеміолог.

Додамо, 12 серпня уряд вніс зміни до критеріїв оцінки епідеміологічної ситуації у регіонах. Однією із них є базовий рівень захворюваності на COVID-19, що становить 40 нових випадків на 100 тис. населення за 14 днів. Станом на 17 серпня у Тернополі цей показник становив 106, 8 випадки.

 

 

 

Теги: